MOVE Week Start

  • 0 DAYS
  • 0 HOURS
  • 0 MIN
  • 0 SEC
27.05. - 02.06.2024
#MOVEWeek
VESELĪBAS NEDĒĻA
Kļūsti
par Kustību Aģentu jeb koordinatoru

Kas ir Veselības nedēļa MOVE Week?

Veselības nedēļa ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums. Tā ir daļa no NowWeMOVE kampaņas.
38 Valstis
2,941 Pilsētas
6,117 Kustību aģenti-koordinātori
14,105 Pasākumi
3,444,930 Dalībnieki

VESELĪBAS NEDĒĻA 2015
MOVE Week
21.09. – 27.09.2015

Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) aicina pašvaldības, privātpersonas, nevalstiskās organizācijas, skolas, sporta klubus, uzņēmumus visā Latvijā iesaistīties Starptautiskajā veselības nedēļā jeb MOVE Week, kas norisināsies no 21. Līdz 27.septembrim visā Latvijā starptautiska projekta “NowWeMOVE” ietvaros.

Kas ir Veselības nedēļa jeb MOVE Week

“NowWeMOVE” ir lielākā Eiropas “sports visiem” kampaņa, kuras vīzija ir līdz 2020.gadam iesaistīt fiziskajās aktivitātēs par 100 miljoniem vairāk eiropiešu.

Projekta mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

NowWeMOVE projektu jau ceturto gadu organizē Starptautiskā Sporta un kultūras asociācija (ISCA) sadarbībā ar Eiropas valstu tautas sporta (sports visiem) nacionālajām organizācijām.

Latvijā Veselības nedēļu koordinē Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA).

Veselības nedēļas ietvaros visā Latvijā notiks dažādi jau bijuši un jauni pasākumi, kuros aicināti piedalīties visi iedzīvotāji neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās sagatavotības. Pasākumu organizatori nodrošina jebkādas fiziskās aktivitātes iedzīvotājiem visas nedēļas garumā, piemēram, skriešana, nūjošana, pārgājieni, riteņbraukšana, pievilkšanās, lēkšana ar lecamauklu u.c.

Kļūsti par Veselības nedēļas koordinatoru jeb kustību aģentu!

Jau pagājušajā gadā Veselības nedēļas dalīborganizāciju un dalībnieku skaits Latvijā tika dubultots salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem. Piedalījās vairāk kā 100 pašvaldības, skolas, sporta klubi un citas organizācijas, „iekustinot” ap 32 000 iedzīvotāju. Sasniegtie rezultāti bija vieni no labākajiem starp visām Eiropas valstīm.

Lai turpinātu šo tradīciju un Veselības nedēļas mērķu sasniegšanu, aicinām arī šogad pašvaldības, sporta organizācijas, sporta klubus, skolas u.c. piedalīties šī projekta īstenošanā un kļūt par Kustību aģentiem jeb koordinatoriem! Aicinām būt nozīmīgai daļai no starptautiska projekta un pierādīt, ka arī Latvija var sasniegt vislabākos rezultātus.

LTSA sniegs atbalstu pasākumu organizatoriem, sniedzot visu nepieciešamo informāciju par Veselības nedēļas norisi, norādes, padomus pasākumu organizēšanā, kā arī nodrošinās ar 1 reklāmas baneri, 1 T-kreklu galvenajam organizatoram un, iespējams nelielām balviņām dalībniekiem.

Jūsu dalības gadījumā lūdzam līdz 15. septembrim nosūtīt LTSA elektroniski aizpildītu anketu ar Veselības nedēļas pasākumu aprakstu.

Reģistrācijas anketa pieejama šeit::
http://webanketa.com/forms/64rkec9k6wqkae9m6dgkjdhr/

Papildus informācija
Latvijas Tautas sporta asociācija
www.sportsvisiem.lv
ltsa@riga.lv
t. 29412801

MOVE Week Partneri
Par 100 miljoniem vairāk fiziski aktīvu eiropiešu līdz 2020.gadam!