Kļūsti par kustību aģentu jeb koordinatoru

Kustību aģenti ir Veselības nedēļas nozīmīgākie cilvēki.Viņi padara Veselības nedēļu iespējamu.Viss, kas Jums jāzina

 • Kas ir Veselības nedēļa jeb MOVE Week?

  Veselības nedēļa jeb MOVE Week ir ikgadējs Eiropas meroga pasākums un daļa no NowWeMOVE kampaņas. Tās mērķis ir populazrizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku fiziskās aktivitātēs. Veselības nedēļas ietvaros visā Latvijā notiks dažādi jau bijuši un jauni pasākumi, kuros aicināti piedalīties visi iedzīvotāji neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās sagatavotības. Pasākumu organizatori nodrošina jebkādas fiziskās aktivitātes iedzīvotājiem visas nedēļas garumā, piemēram, skriešana, nūjošana, pārgājieni, riteņbraukšana, pievilkšanās, lēkšana ar lecamauklu u.c.

 • Kas ir Kustību aģents jeb koordinators?

  Kustību aģenti ir galvenie cilvēki Veselības nedēļā. Vini padara to iespējamu. Kustību aģenti organizē pasākumus, bet ISCA un Nacionālie koordinatori sniedz atbalstu, lai pasākumi varētu notikt.

 • Kas var kļūt par Kustību aģentu jeb koordinatoru?

  Kustību aģents var būt sporta organizācija, nevalstiskā organizācija, sporta klubs, pašvaldība, skola, uzņēmums, brīvprātīgais, vai cits, kas organizē Veselības nedēļas pasākumu.

 • Kā tas darbojas

  MOVE Week ir atklāta platforma ikvienam, kurš vēlas popularizēt fiziskās aktivitātes. Nedēļas laikā visā Eiropā vienlaicīgi notiks tūkstošiem pasākumu. Tie var būt atvērto durvju dienu pasākumi, pārgājieni, stafetes, skrējieni, rīta rosmes, vingrošanas u.c - iespējas ir neierobežotas!Arī pasākuma mērogs var būt dažāds - gan neliels pasākums vietējiem iedzīvotājiem vai skolai, gan liela mēroga pasākums. Veselības nedēļas mērķis ir radīt prieku un atrast savu mīļāko fizisko aktivitāti!

 • Kas man jādara

  1. Reģistrējies MoveWeek.eu.
  2. Reģistrē savu pasākumu.
  3. Organizē un popularizē pasākumu


  Ir pieejami arī arī reklāmas un vizuālie materiāli un paraugi, kas palīdzēs organizēt pasākumu.

Pievienojies komandai

 • 6 117 Kustību aģenti
 • 14 105 Pasākumi
 • 3 444 930 Dalībnieki

Pārmaiņām ir vajadzīgs laiks, bet kopā mēs varam radīt iespējas ikvienam nodarboties ar fiziskām aktivitātēm

Kļūsti par kustību aģentu jeb koordinatoru - Popularizē fiziskās aktivitātes

Popularizē fiziskās aktivitātes